sssd-docs 1.15.3 - en to nl translation catalogue (52 entries)

note: type: Content of: <reference><title>
en: SSSD Manual pages
nl: SSSD handleiding

note: type: Content of: <reference><refentry><refnamediv><refpurpose>
en: modify a group
nl: muteer een groep

note: type: Content of: <reference><refentry><refsynopsisdiv><cmdsynopsis>
en: <command>sss_groupmod</command> <arg choice='opt'> <replaceable>options</replaceable> </arg> <arg choice='plain'><replaceable>GROUP</replaceable></arg>
nl: <command>sss_groupmod</command> <arg choice='opt'> <replaceable>opties</replaceable> </arg> <arg choice='plain'><replaceable>GROEP</replaceable></arg>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: DESCRIPTION
nl: OMSCHRIJVING

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: <command>sss_groupmod</command> modifies the group to reflect the changes that are specified on the command line.
nl: <command>sss_groupmod</command> muteert de groep en maakt de aanpassingen die via de opdrachtregel ingegeven zijn.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: OPTIONS
nl: OPTIES

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><term>
en: <option>-a</option>,<option>--append-group</option> <replaceable>GROUPS</replaceable>
nl: <option>-a</option>,<option>--append-group</option> <replaceable>GROEPEN</replaceable>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Append this group to groups specified by the <replaceable>GROUPS</replaceable> parameter.  The <replaceable>GROUPS</replaceable> parameter is a comma separated list of group names.
nl: Voeg deze groep toe aan de groepen opgegeven met de  <replaceable>GROEPEN</replaceable> parameter.  De <replaceable>GROEPEN</replaceable> parameter is een kommagescheiden lijst van groepnamen.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><term>
en: <option>-r</option>,<option>--remove-group</option> <replaceable>GROUPS</replaceable>
nl: <option>-r</option>,<option>--remove-group</option> <replaceable>GROEPEN</replaceable>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Remove this group from groups specified by the <replaceable>GROUPS</replaceable> parameter.
nl: Verwijder deze groep uit de groepen opgegeven in de <replaceable>GROEPEN</replaceable> parameter.

note: type: Content of: <reference><refentry><refmeta><refmiscinfo>
en: File Formats and Conventions
nl: Bestandsformaten en conventies

note: type: Content of: <reference><refentry><refnamediv><refpurpose>
en: the configuration file for SSSD
nl: het configuratiebestand voor SSSD

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: FILE FORMAT
nl: BESTANDSFORMAAT

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: The file has an ini-style syntax and consists of sections and parameters. A section begins with the name of the section in square brackets and continues until the next section begins. An example of section with single and multi-valued parameters: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
nl: Het bestand heeft een ini-stijl syntaxis en bestaat uit secties en parameters. Een sectie begint met de naam van de sectie in rechte haken en gaat verder totdat de volgende sectie begint. Een voorbeeld van een sectie met een enkele en een meervoudige parameter: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: The data types used are string (no quotes needed), integer and bool (with values of <quote>TRUE/FALSE</quote>).
nl: De datatypes gebruikt zijn tekst (geen quotes vereisd), numeriek en booleaans (met de waardes <quote>TRUE/FALSE</quote>).

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: All sections can have an optional <replaceable>description</replaceable> parameter. Its function is only as a label for the section.
nl: Alle secties kunnen een optionele <replaceable>description</replaceable> parameter bevatten. Dit fungeert slechts als label voor de sectie.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: <filename>sssd.conf</filename> must be a regular file, owned by root and only root may read from or write to the file.
nl: <filename>sssd.conf</filename> moet een standaardbestand zijn, de eigenaar moet root zijn en alleen root mag hem lezen en schrijven.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: debug_level (integer)
nl: debug_level (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: true
nl: Standaard: true

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: SPECIAL SECTIONS
nl: SPECIALE SECTIES

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: The [sssd] section
nl: De [sssd] sectie

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><title>
en: Section parameters
nl: Sectie parameters

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: config_file_version (integer)
nl: config_file_version (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Indicates what is the syntax of the config file. SSSD 0.6.0 and later use version 2.
nl: Geeft aan welke syntaxis de configuratie gebruikt. SSSD 0.6.0 en hoger gebruiken versie 2.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: services
nl: diensten

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: reconnection_retries (integer)
nl: reconnection_retries (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Number of times services should attempt to reconnect in the event of a Data Provider crash or restart before they give up
nl: Aantal keer dat de service moet proberen om opnieuw te verbinden indien een Data Aanbieder crashed of opnieuw start voordat dit opgegeven wordt

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 3
nl: Standaard: 3

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: domains
nl: domeinen

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: re_expression (string)
nl: re_expression (tekst)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: full_name_format (string)
nl: full_name_format (tekst)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: try_inotify (boolean)
nl: try_inotify (bool)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: SSSD monitors the state of resolv.conf to identify when it needs to update its internal DNS resolver. By default, we will attempt to use inotify for this, and will fall back to polling resolv.conf every five seconds if inotify cannot be used.
nl: SSSD houdt de stat van resolv.conf in de gaten om te zien wanneer de interne DNS-resolver bijgewerkt moet worden. Standaard wordt er geprobeerd om inotify te gebruiken en er wordt teruggevallen op iedere vijf seconden kijken of resolv.conf gewijzigd is als er geen inotify beschikbaar is.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: There are some limited situations where it is preferred that we should skip even trying to use inotify. In these rare cases, this option should be set to 'false'
nl: Er zijn een aantal situaties waarin het de voorkeur heeft dat we het gebruik van inotify uitschakelen. In deze zeldzame gevallen kan de optie op 'false' gezet worden

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: true on platforms where inotify is supported. False on other platforms.
nl: Standaard: true op systemen waar inotify is ondersteund. False op andere systemen.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Note: this option will have no effect on platforms where inotify is unavailable. On these platforms, polling will always be used.
nl: Merk op: deze optie heeft geen effect op systemen waar inotify niet beschikbaar is. Op deze systemen wordt altijd periodiek gekeken naar resolv.conf.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Directory on the filesystem where SSSD should store Kerberos replay cache files.
nl: Map in het bestandssysteem waarin SSSD Kerberos replay cache bestanden moet opslaan.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: SERVICES SECTIONS
nl: SERVICES SECTIE

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: General service configuration options
nl: Algemene service configuratie-opties

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para>
en: These options can be used to configure any service.
nl: Deze opties kunnen gebruikt worden om services te configureren.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: NSS configuration options
nl: NSS configuratie-opties

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para>
en: These options can be used to configure the Name Service Switch (NSS) service.
nl: Deze opties kunnen worden gebruikt om de Name Serice Switch (NSS) service te configurere.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: enum_cache_timeout (integer)
nl: enum_cache_timeout (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: How many seconds should nss_sss cache enumerations (requests for info about all users)
nl: Hoeveel seconden zouden nss_sss cache enumeraties (verzoeken om informatie over alle gebruikers)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 120
nl: Standaard: 120

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: entry_cache_nowait_percentage (integer)
nl: entry_cache_nowait_percentage (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: entry_negative_timeout (integer)
nl: entry_negative_timeout (numeriek)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 0
nl: Standaard: 0

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: <quote>(?P&lt;name&gt;[^@]+)@?(?P&lt;domain&gt;[^@]*$)</quote> which translates to "the name is everything up to the <quote>@</quote> sign, the domain everything after that"
nl: Standaard: <quote>(?P&lt;name&gt;[^@]+)@?(?P&lt;domain&gt;[^@]*$)</quote> wat zich vertaalt tot "de gebruikersnaam is alles tot <quote>@</quote> , het domein alles daarna"

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: PLEASE NOTE ALSO: older version of libpcre only support the Python syntax (?P&lt;name&gt;) to label subpatterns.
nl: MER OOK OP: oudere versies van libpcre ondersteunen alleen de Pyton syntaxis (?P&lt;name&gt;) om subpatronen aan te geven.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: <quote>%1$s@%2$s</quote>.
nl: Standaard: <quote>%1$s@%2$s</quote>.

note: type: Content of: <refsect1><title>
en: SEE ALSO
nl: ZIE OOK
