gtk2 HEAD - en to ar translation catalogue (9 entries)

note: trusted path restriction label
en: You do not have sufficient clearance to use this file chooser
ar: انت لاتملك ترخيص كامل لإستخدام منتقى الملفات

en: _Documents
ar: _مستندات

en: D_esktop
ar: _سطح المكتب

en: _Home
ar: _المجلد الشخصي

en: printer offline
ar: الطابعة مطفأة

en: ready to print
ar: جاهزة للطباعة

en: processing job
ar: معالجة الأمر

en: paused
ar: متوقف

en: unknown
ar: غير معروف
